کاشان شهر ملی نساجی سنتی
۱۳۹۸ ۲ ۲۹
  • براي امروز رويدادي ثبت نشده است
 
در حال بارگذاری...
نام

پیام

شکلک ها
        
        
       
گردشگري,دوشنبه، 12 مهر، 1395 540modir1

مسئول کمیته استخراج و پردازش آمار و اطلاعات شهرستان کاشان از افزایش 75 درصدی گردشگران خارجی در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به سال قبل خبر داد.مسئول کمیته استخراج و پردازش آمار و اطلاعات شهرستان کاشان از افزایش 75 درصدی گردشگران خارجی در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به سال قبل خبر داد.

علیرضا عبدالله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در شش ماه نخست سال جاری یک میلیون و 81 هزار 696 نفر از آثار تاریخی این شهرستان بازدید کرده‌اند که از این تعداد 67 هزار و 49 نفر آن ها گردشگران خارجی هستند.

وی افزود: باغ جهانی فین با جذب 701 هزار و 555 نفر، خانه بروجرودی ها با داشتن 101 هزار و 526 نفر و خانه طباطبایی‌ها با 89 هزار و 166 گردشگر داخلی و خارجی به ترتیب به عنوان سه اثر تاریخی پربازدید کاشان در نیمه نخست سال جاری بوده‌اند.

مسئول کمیته استخراج و پردازش آمار و اطلاعات شهرستان کاشان تصریح کرد: بر اساس آمارهای گرفته شده از ملیت‌های گردشگران خارجی حضور شهروندان 85 کشور از پنج قاره جهان در کاشان به ثبت رسیده است.

عبدالله زاده افزود: فرانسه با داشتن چهار هزار و 978 نفر، آلمان با دو هزارو 148 نفر و ایتالیا با یک هزار و 704 نفر جزو سه کشور نخست هستند که شهروندان آن ها از آثار تاریخی کاشان بازدید کرده اند.

وی از اقامت 75 هزار و 757 نفر در مراکز اقامتی کاشان در شش ماه نخست سال خبرداد و گفت: از این تعداد 49 هزار و 887 نفر گردشگر داخلی و 25 هزار و 870 گردشگرخارجی در هتل‌ها، هتل آپارتمان, مهمان پذیر و اقامتگاه‌های سنتی حضور داشته‌اند.

 


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .