کاشان شهر ملی نساجی سنتی
۱۳۹۷ ۸ ۱
  • براي امروز رويدادي ثبت نشده است
 
در حال بارگذاری...
نام

پیام

شکلک ها
        
        
       
در شهرگردشگري,چهارشنبه، 5 ارديبهشت، 1386 935keyashiyan

ادامه پروژه احداث باغ پرندگان در كاشان و قمصر بدليل عدم همكاري مسئولان مربوطه با مشكل مواجه شده و احتمال تغيير مكان پروژه مذكور وجود دارد.


جواد کارگر نژاد، بانی و موسس باغ پرندگان در شهر کاشان و قمصر در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی ایسکانیوز با بیان این مطلب گفت: هدف از جمع آوری و تهیه بیش از 900 نوع پرنده بی نظیر و کمیاب این بود که باغ پرندگانی برای گردشگران و توریسم های داخلی و خارجی در کاشان یا قمصر احداث نمایم که مکانی مناسب برای تفریح کودکان و جوانان و گردشگران داخلی و خارجی باشد.
کارگر نژاد ضمن تشکر از شهردار قمصر کاشان گفت: متاسفانه شورای شهر کاشان و شهرداری قمصر مانع از ایجاد و احداث این پروژه عظیم شده است.
وی در ادامه اظهار کرد: از شهرداری استان قم، شهرداری نیاسر، شهرداری آران بیدگل و ... درخواستهايي مبني بر در اختيار قرار دادن زمین و امکانات جهت احداث این مجموعه بزرگ دیدنی در مناطق ذکر شده وجود دارد ولی از آنجایی که 50 درصد از کارهای آن در کاشان و قمصر انجام شده است باز امیدواریم بدون اینکه شهرداری قمصر یا شورای شهر کاشان موانعی ایجاد کند این مجموعه در یکی از این دو محل تاسیس شود.
کارگر نژاد افزود: چنانچه همکاری لازم انجام نگیرد مجبوریم به یکی از مناطق که شهرداریهاي آن پیشنهاد داده اند این مجموعه پرندگان زیبا که بیش از 900 نوع می باشد را کوچ دهیم .
جواد کارگز نژاد موسس کارخانه شیر پاستوریزه در کاشان است که در کنار آن به کشت و تولید میوه های گلخانه ای نظیر خیار درختی، گوجه فرنگی، و توت فرنگی و.. مشغول است.


لينك منبع خبر (با اندكي اصلاح)

منبع:

نسخه PDF :

بدون برچسب
درجه 0/5 (0%) (0 رای)

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .