کاشان شهر ملی نساجی سنتی

درباره ما

سایت کی آشیان که در واپسین روزهای سال 1385 آغاز به کار نمود، حاصل تلاش و همت جمعی از علاقمندان به فرهنگ این مرز و بوم بویژه دارالمومنین کاشان است. جوانانی که روزی در قامت راهنمایان آثار تاریخی و گردشگری کاشان کمر به خدمت گردشگران و مسافران نوروزی بسته بودند اینک در فضای مجازی به امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در زمینه کاشان شناسی و کاشان گردی مشغول شده اند.

کاشان که به لحاظ برخورداری از جاذبه های فراوان تاریخی و گردشگری و نیز قرار گرفتن در مسیر شاهراه شمال-جنوب کشور هر ساله میزبان میلیونها گردشگر و مسافر علاقمند است، تا قبل از تاسیس سایت کی آشیان فاقد یک مرجع جامع اینترنتی بود که این فقدان با شروع به کار سایت و در گذر سالها مرتفع گردید. به حول و قوه الهی و در آستانه نوروز 1390 سایت کی آشیان وارد پنجمین سال کاری خویش گردید و هرچند در طول سالهای گذشته با ارائه اطلاعات موردنیاز گردشگران و محققان کمک شایانی به این عزیزان نموده است اما هنوز مسیر طولانی و پرفراز و نشیبی را در مقابل خود می بیند که طی این مسیر به مدد راهنمایی ها و دلگرمی های کاربران عزیز کی آشیان مقدور خواهد بود.

مجموعه مدیریتی کی آشیان بر آن است تا در سال جاری ضمن گسترش دامنه فعالیتهای خود به جذب علاقمندان و برقرای تماس با نهادها و سازمانهای مسئول پردازد تا انشالله موفق به اجرای برنامه های مدنظر خویش گردد، برنامه هایی که اجرای هرکدام فصلی نو در عرصه وسیع کاشان شناسی و کاشان گردی خواهد بود.

تیم مدیریتی کی آشیان

* مسئول فنی و مدیریت سایت: سید امیرحسین نیکوکار

* گرافیست: سید محمدجواد نیکوکار

* مسئول سرویس خبری: منیر پورحکیمی قاسم گندمی

 

نوروز 1390

hits6230بازدید